Ege Fısıltıları

1. Kabul

Ege Fısıltıları web sitesini (“Site”) kullanmadan önce lütfen bu Şartlar ve Koşulları (“Şartlar”) dikkatlice okuyun. Siteye erişerek veya kullanarak, bu Şartlara bağlı olmayı ve bunlara uymayı kabul etmiş olursunuz. Bu Şartları kabul etmiyorsanız, Siteyi kullanmamalısınız.

2. Site Kullanımı

Siteyi yalnızca yasal ve uygun amaçlarla kullanabilirsiniz. Siteyi herhangi bir yasa dışı veya yetkisiz amaçla kullanmak veya Siteyi kullanarak herhangi bir yasa veya düzenlemeye ihlal etmek yasaktır.

3. İçerik

Sitedeki tüm içerik, Ege Fısıltıları (“Şirket”) veya üçüncü taraflar tarafından mülk edinilir ve telif hakkı, ticari marka ve diğer fikri mülkiyet yasalarıyla korunur. Sitedeki herhangi bir içeriği Şirketin veya ilgili üçüncü tarafın önceden yazılı izni olmadan kopyalayamaz, değiştiremez, dağıtamaz, satamaz veya türev eserler oluşturamazsınız.

4. Üyelik

Siteye üye olmayı seçerseniz, üyelik bilgilerinizin doğru ve güncel olduğundan emin olmanız gerekir. Hesabınızı güvenli bir şekilde korumanız ve başkalarının hesabınıza erişmesine izin vermemeniz de önemlidir.

5. Ücretsiz Ürünler ve Hizmetler

Site, ücretsiz ürünler ve hizmetler (“Ücretsiz Ürünler”) sunabilir. Ücretsiz Ürünleri kullanarak, Şirketin Ücretsiz Ürünleri herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle değiştirme veya sonlandırma hakkını kabul etmiş olursunuz.

6. Bağlantılar

Site, üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu bağlantıları kendi sorumluluğunuzdadır takip edersiniz. Şirket, üçüncü taraf web sitelerinin içeriğinden veya bunların güvenliğinden sorumlu değildir.

7. Feragat ve Sorumluluk Sınırı

SİTE “OLDUĞU GİBİ” VE “KULLANILABİLİR OLDUĞU GİBİ” SAĞLANIR. ŞİRKET, SİTENİN İŞLEYİŞİ VEYA İÇERİĞİYLE İLGİLİ HERHANGİ BİR GARANTİ, AÇIK VEYA ZIMNI VERMEZ. ŞİRKET, HİÇBİR DURUMDA, SİTENİN KULLANIMINDAN VEYA KULLANILAMAMASINDAN KAYNAKLANAN DOĞRUDAN, DOLAYLI, ÖZEL, ARİZLİ, CEZAİ VEYA ÖRNEK ZARARLARDAN (KAR KAYBI, VERİ KAYBI VEYA İŞ KESİNTİSİ DAHİL) SORUMLU TUTULAMAZ.

8. Yasal Uyuşmazlıklar

Bu Şartlar ve Site ile ilgili herhangi bir uyuşmazlık, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre çözümlenecektir. Bu Şartlardan doğan veya bunlarla ilgili herhangi bir uyuşmazlık için İstanbul Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri münhasır yetkilidir.

9. Değişiklikler

Şirket, bu Şartları herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Şartlarda yapılan değişiklikler, Sitede yayınlandığı tarihten itibaren yürürlüğe girer. Bu Şartlarda yapılan değişiklikleri kabul etmiyorsanız, Siteyi kullanmayı bırakmalısınız.

10. İletişim

Bu Şartlar veya Site ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen info@egefisiltilari.com adresinden Şirket ile iletişime geçebilirsiniz.

Son Güncelleme: 13 Ocak 2024